Činnost Senátu PČR probíhá především na schůzích orgánů Senátu (výbory a komise) a na schůzi Senátu. Tyto schůze se konají nepravidelně v návaznosti na postoupení návrhů zákonů Poslaneckou sněmovnou, přičemž na projednání postoupeného zákona má Senát pouhých 30 dní. Senát PČR zároveň na základě požadavků občanské společnosti připravuje veřejná slyšení k celospolečenským i zásadním regionálním problémům. V sídle horní parlamentní komory se rovněž pořádá také celá řada konferencí a seminářů.

Všechny tyto akce jsou evidovány v kalendáři akcí. Pro každého, kdo by chtěl sledovat aktuální děj na schůzích Senátu je připraven on-line přenos ze zasedání Senátu a některých vybraných akcí.

Veřejná slyšení v Senátu

Zde naleznete pozvánky na veřejná slyšení Senátu. Stejně jako ze schůzí Senátu se těsnopisecké zprávy pořizují i z veřejných slyšení Senátu. O každém veřejném slyšení je vyhotoven protokol, jehož obsahem je seznam účastníků, stenografický zápis a materiály, které byly v průběhu veřejného slyšení rozdávány.

Veřejná slyšení výborů a komisí Senátu Pod tímto odkazem naleznete veškeré informace o všech veřejných slyšeních konaných v Senátu.

Týdenní program Senátu
od 24.4.2014

Předsednictvo SK ODS

  • Frýdlantský salonek (VP-A)

Senátorský klub ODS

  • Frýdlantský salonek (VP-A)

34. schůze Organizačního výboru

Dnes v Senátu

v polední pauze 20. schůze Senátu - 11. schůze Stálé komise Senátu pro sdělovací prostředky

v polední pauze 20. schůze Senátu - 11. schůze Mandátového a imunitního výboru

v polední pauze 20. schůze Senátu - mimořádná schůze Organizačního výboru

  • Frýdlantský salonek (VP-A)

28. schůze Výboru pro záležitosti Evropské unie

  • Černínský salonek (KP)
  • Pozvánka
  • Akce je volně přístupná veřejnosti

20. schůze Senátu

Průmyslový palác, Výstaviště, Praha 7 Místopředseda Senátu PČR P. Sobotka se zúčastní zahájení 17. ročníku veletrhu Víno&Delikatesy 2014.

Velký sál, Kulturní středisko Zámek Polná Předseda Senátu PČR M. Štěch se zúčastní slavnostního vyhlášení 12. ročníku „SPORTOVEC KRAJE VYSOČINA“ za rok 2013.

Hledej v akcích v Senátu

Informace o probíhajících a připravovaných akcích v Senátu. Lze vyhledávat dle zadaného výrazu