Činnost Senátu PČR probíhá především na schůzích orgánů Senátu (výbory a komise) a na schůzi Senátu. Tyto schůze se konají nepravidelně v návaznosti na postoupení návrhů zákonů Poslaneckou sněmovnou, přičemž na projednání postoupeného zákona má Senát pouhých 30 dní. Senát PČR zároveň na základě požadavků občanské společnosti připravuje veřejná slyšení k celospolečenským i zásadním regionálním problémům. V sídle horní parlamentní komory se rovněž pořádá také celá řada konferencí a seminářů.

Všechny tyto akce jsou evidovány v kalendáři akcí. Pro každého, kdo by chtěl sledovat aktuální děj na schůzích Senátu je připraven on-line přenos ze zasedání Senátu a některých vybraných akcí.

Veřejná slyšení v Senátu

Zde naleznete pozvánky na veřejná slyšení Senátu. Stejně jako ze schůzí Senátu se těsnopisecké zprávy pořizují i z veřejných slyšení Senátu. O každém veřejném slyšení je vyhotoven protokol, jehož obsahem je seznam účastníků, stenografický zápis a materiály, které byly v průběhu veřejného slyšení rozdávány.

Veřejná slyšení výborů a komisí Senátu Pod tímto odkazem naleznete veškeré informace o všech veřejných slyšeních konaných v Senátu.

Týdenní program Senátu
od 2.10.2014

V tento den se žádné akce nekonají

Dnes v Senátu

41. schůze Organizačního výboru

Předseda Senátu PČR M. Štěch a předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR F. Bublan se oficiálně setkají s předsedou Sněmovny poradců Parlamentu Marockého království J.E. panem Mohamedem Šejch Biadilláhem.

  • Zelený salonek (KP)

Místopředseda Senátu PČR Z. Škromach spolu s místopředsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Lajtochem, členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Bisem a členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR P. Bratským se pracovně setkají s mimořádným a zplnomocněným velvyslancem Korejské republiky v ČR J.E. panem Mun Ha-jongem.

  • Valdštejnova pracovna (VP-C)

Tisková konference k 24. ročníku mezinárodního Festivalu spisovatelů Praha

  • Zaháňský salonek (VP-C)

Hledej v akcích v Senátu

Informace o probíhajících a připravovaných akcích v Senátu. Lze vyhledávat dle zadaného výrazu