Fotogalerie - březen 2016

Posledních 50 fotografovaných akcí

Fotogalerie s řazením dle jednotlivých let a měsíců

Prezentace hospodářského a sociálního výboru - členů z českého neziskového sektoru (4 fotografie)
Předseda VZOB F. Bublan přijme velvyslance Itálie pana Alda Amati. (4 fotografie)
Slavnostní zahájení výstavy "Inspirace" (11 fotografií)
19. schůze Senátu (29 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s 1. místopředsedou Senátu PČR P. Sobotkou a předsedou Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR V. Hamplem oficiálně přijímá maršálka Sejmu Polské republiky J.E. pana Marka Kuchcińského. (10 fotografií)
Případné pokračování 19. schůze Senátu (6 fotografií)
Vernisáž výstavy Tramping a skauting v Senátu (15 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Korejské republiky v České republice J.E. pana Ha Yong Moona. (6 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Z bílých nití a tmavých večerů" (6 fotografií)
Pracovní oběd pořádaný předsedou Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR Milošem Vystrčilem pro delegaci Výboru pro veřejnou správu a územní plánování Poslanecké sněmovny Parlamentu Rumunska (9 fotografií)
Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže, pořádané k Vánoční výstavě (24 fotografií)
Seminář "Volební otazníky. K problémům při změnách obvodů pro volby do Senátu a nad způsobem voleb v obcích" (5 fotografií)
Tisková konference senátora J. Oberfalzera k novele zákona o státní službě (4 fotografie)
Seminář "Evropský veřejný žalobce jako nástroj účinnějšího postihu kriminality?" (4 fotografie)
Přijetí předsedy Zahraničního výboru Senátu Parlamentu Italské republiky pana Piera Ferdinanda Casiniho předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Parlamentu České republiky panem F. Bublanem (4 fotografie)
Vyhlášení vítězů soutěže "Společné zařízení roku 2015" (9 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Vladimír Burton - Fotografie" (9 fotografií)
Setkání platformy pro migraci s představiteli církve (8 fotografií)
20. schůze Senátu (25 fotografií)
Seminář "25 let akreditace v České republice" (13 fotografií)
22. ročník celostátní přehlídky gymnaziálních pěveckých sborů Gymnasia Cantant v Praze (9 fotografií)
Seminář "Interoperabilita zdravotní péče a péče následné" (7 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Singapurské republiky v České republice se sídlem v Tanglinu J.E. pana Tan Soo Khoona. (3 fotografie)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR F. Bublanem a členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR P. Bratským oficiálně přijímá místopředsedu Sněmovny reprezentantů Národního shromáždění Běloruské republiky pana Viktara Aljaksandroviče Guminského. (7 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch se setká s výkonným ředitelem Americké obchodní komory v České republice panem Westonem Staceym. (2 fotografie)
Setkání předsedy Výboru pro záležitosti Evropské unie Václava Hampla s velvyslancem Irské republiky v ČR Charlesem Sheehanem (3 fotografie)
Pracovní oběd předsedy VZOB F. Bublana s Výborem pro obranu a bezpečnost Parlamentu Gruzie (5 fotografií)
Modrá jídelna, Lichtenštejnský palác, U Sovových mlýnů 506/4, Praha 1 Předseda Senátu PČR M. Štěch se spolu s 1. místopředsedou Senátu PČR P. Sobotkou, místopředsedou Senátu PČR Z. Škromachem, místopředsedou Senátu PČR I. Bárkem a předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR F. Bublanem setká s prezidentem Čínské lidové republiky J.E. panem Si Ťin-pchingem. (24 fotografií)
Seminář "Rozvoj a spolehlivý provoz přenosové soustavy: významný faktor bezpečnosti ČR" (7 fotografií)
Konference "Generační obměna jako předpoklad konkurenceschopnosti zemědělství" (5 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch pořádá slavnostní oběd na počest předsedy Parlamentu Moldavské republiky J.E. pana Andriana Candu za účasti 1. místopředsedy Senátu PČR P. Sobotky, předsedy Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR V. Hampla a místopředsedy Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR T. Jirsy. (16 fotografií)
Setkání předsedy Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Františka Bublana s delegací Rady amerických velvyslanců (4 fotografie)