Fotogalerie - červen 2016

Posledních 50 fotografovaných akcí

Fotogalerie s řazením dle jednotlivých let a měsíců

Koncert Jazz Band Jindřicha Pavlíka v rámci Kulturního léta v Senátu (12 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch se spolu s místopředsedou Senátu PČR I. Bárkem a místopředsedou Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR J. Látkou setká s předsedou Národní rady Slovenské republiky J.E. panem Andrejem Dankem. (13 fotografií)
Pressbriefing předsedy Senátu PČR M. Štěcha a předsedy Národní rady Slovenské republiky J.E. pana Andreje Danka u příležitosti jeho oficiální návštěvy v České republice. (7 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch pořádá slavnostní oběd na počest předsedy Národní rady Slovenské republiky J.E. pana Andreje Danka za účasti místopředsedy Senátu PČR I. Bárka a místopředsedy Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR J. Látky. (27 fotografií)
Veřejné slyšení VVVK "Rodina dnes" (5 fotografií)
Diskusní setkání zástupce VHZD s německými účastníky seminářů pořádaných Německo-evropským ústavem pro politické vzdělávání, Severní Porýní – Vestfálsko (5 fotografií)
Panelová diskuse "Současná situace na trhu s vínem v ČR a stav přípravy legislativy z pohledu MF ČR a MZE ČR" (4 fotografie)
Slavnostní zahájení výstavy "Orel v proměnách času 1906-2016" (16 fotografií)
XII. finále studentské debatní soutěže Studentská Agora 2016 (7 fotografií)
Pracovní seminář "Dezinformační kampaně a co s nimi? Audit bezpečnosti - propaganda a působení cizí moci" (6 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR F. Bublanem a členem Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR a předsedou Stálé komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí T. Grulichem oficiálně přijímá ministra zahraničních věcí Šrílanské demokratické socialistické republiky J.E. pana Mangalu Samaraweeru. (7 fotografií)
Vystoupení Dechového orchestru Pralinka Praha v rámci Kulturního léta v Senátu (9 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch se spolu s 1. místopředsedou Senátu PČR P. Sobotkou, místopředsedou Senátu PČR Z. Škromachem, místopředsedou Senátu PČR I. Bárkem a místopředsedou Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR P. Gawlasem setká s maršálkem Senátu Polské republiky J.E. panem Stanisławem Karczewskim. (8 fotografií)
Pressbriefing předsedy Senátu PČR M. Štěcha a maršálka Senátu Polské republiky J.E. pana Stanisława Karczewského u příležitosti jeho oficiální návštěvy v České republice. (3 fotografie)
Předseda Senátu PČR M. Štěch pořádá slavnostní oběd na počest maršálka Senátu Polské republiky J.E. pana Stanisława Karczewského za účasti 1. místopředsedy Senátu PČR P. Sobotky, místopředsedy Senátu PČR Z. Škromacha, předsedy Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR V. Hampla a místopředsedy Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR P. Gawlase. (8 fotografií)
Setkání s vítězkami celostátní soutěže "Žena regionu” (12 fotografií)
Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků celostátní soutěže "Žena regionu 7. ročník” (5 fotografií)
Slavnostní předání plaket prof. MUDr. Janského pro bezplatné dárce krve (18 fotografií)
Setkání česko-slovensko-čínské komory (29 fotografií)
20.schůze Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku (21 fotografií)
Seminář "Slavné ženy minulosti - Berta von Suttner" (6 fotografií)
Prezentace sochy sv. Anežky České (8 fotografií)
25. schůze Senátu (25 fotografií)
Slavnostní vyhlášení titulů Ekoškola (3 fotografie)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s 1. místopředsedou Senátu PČR P. Sobotkou, předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR F. Bublanem se oficiálně setká s viceprezidentkou Vietnamské socialistické republiky J.E. paní Dang Thi Ngoc Thinh. (5 fotografií)
10. schůze Podvýboru pro dopravu a energetiku (4 fotografie)
Kulatý stůl "Nadace Terezy Maxové dětem a Platformy Byznysu pro společnost" (5 fotografií)
Veřejné slyšení VVVK "Je sociálně-právní ochrana dětí v ČR dostatečná?" (4 fotografie)
Vystoupení Krásnolipského komorního sboru v rámci Kulturního léta v Senátu (6 fotografií)
Kolovratský palác Místopředseda Senátu PČR Z. Škromach uctí památku armádního generála Aloise Eliáše zavěšením věnce u pamětní desky. (3 fotografie)
Přijetí předsedy Zahraničního výboru Sněmovny reprezentantů Egyptské arabské republiky Mohameda El Orabího předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR Františkem Bublanem (8 fotografií)
Slavnostní akt udělení autorizace novým členům České komory architektů (8 fotografií)
Kulatý stůl "Legislativa stanovující péči o masové hroby politických vězňů a příslušníků II. a III. odboje" (6 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Pocta veršům Jana Skácela" (7 fotografií)
Slavnostní přijetí zástupců běžců, reprezentující celosvětovou štafetu "Peace Run 2016" (18 fotografií)
1. místopředseda Senátu PČR P. Sobotka se spolu s předsedkyní senátorského klubu ANO + SEVEROČEŠI.CZ a členkou Výboru pro územní rozvoj, veřejnou zprávu a životní prostředí Senátu PČR Z. Hamousovou, místopředsedou Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR J. Doubravou a členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR P. Bratským setká s prezidentem Kapverdské republiky J.E. panem Jorgem Carlosem de Almeidou Fonsecou. (10 fotografií)
4. národní konference o genderu a vědě (8 fotografií)
Oficiální přijetí mimořádného a zplnomocněného velvyslance Afghánské islámské republiky v České republice J.E. pana Sayeda Mossadeqa Khalili předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost panem Františkem Bublanem (5 fotografií)
Přijetí delegace Výboru pro zemědělství, lesnictví, potravinářský průmysl a další služby Poslanecké sněmovny Parlamentu Rumunska předsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR Janem Hajdou (7 fotografií)
Místopředseda Senátu PČR I. Bárek pořádá tradiční setkání senátorek a senátorů PČR s ekonomickými diplomaty a řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade. (16 fotografií)
Seminář "Pohled stakeholderů na nový zákon o odpadech" (4 fotografie)
Vystoupení Jožky Šmukaře a Hustopečské chasy v rámci Kulturního léta v Senátu (16 fotografií)
Přátelské setkání 1. místopředsedy Senátu P. Sobotky se členy seniorského sboru Matylda a Tylda (13 fotografií)
Seminář "Zdroje české konkurenceschopnosti" (7 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Jednotlivosti" (8 fotografií)
Seminář "Kanada - Česká republika - Nové obchodní příležitosti" (21 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance Afghánské islámské republiky v ČR J.E. pana Sayeda Mossadeqa Khaliliho. (4 fotografie)
Vernisáž výstavy SKLO A SVĚTLO (9 fotografií)
1. místopředseda Senátu PČR P. Sobotka uctí památku senátorky Františky Plamínkové zavěšením věnce k pamětní desce. (4 fotografie)
Vystoupení Městského dechového orchestru ZUŠ Dačice v rámci Kulturního léta v Senátu (11 fotografií)
Slavnostní večer pořádaný u příležitosti konání světových her handicapované mládeže v Praze (6 fotografií)