Fotogalerie - září 2016

Posledních 50 fotografovaných akcí

Fotogalerie s řazením dle jednotlivých let a měsíců

vernisáž výstavy Má vlast 2016 (19 fotografií)
Koncert Pěveckého kvarteta Symfon a houslistky Elišky Kukalové v rámci Kulturního léta v Senátu (8 fotografií)
Předseda Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu PČR J. Jermář spolu s místopředsedkyní Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu PČR E. Sykovou, místopředsedou Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu PČR J. Šestákem a členkou Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu České republiky Z. Baudyšovou se oficiálně setká s předsedou Senátu Kanady J.E. panem Georgem J. Fureym. (9 fotografií)
Vystoupení Dechové hudby Dolní Dobrouč v rámci Kulturního léta v Senátu (11 fotografií)
Koncert v rámci 25. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu "Mladá Praha" (5 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch se spolu s místopředsedou Senátu PČR Z. Škromachem a členem Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR R. Martínkem setká s předsedou Senátu Kanady J.E. panem Georgem J. Fureym. (7 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch s chotí pořádá slavnostní oběd na počest předsedy Senátu Kanady J.E. panem George J. Fureyho s chotí za účasti místopředsedy Senátu PČR Z. Škromacha, předsedy Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR V. Hampla, předsedy senátorského klubu České strany sociálně demokratické a člena Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR P. Víchy a člena Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu PČR R. Martínka. (19 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch oficiálně přijímá mimořádného a zplnomocněného velvyslance České republiky v Chilské republice pana Josefa Rychtara. (1 fotografie)
TRADIČNÍ SETKÁNÍ S OBČANY pod záštitou předsedy Senátu (43 fotografií)
Seminář "Harm Reduction (Redukce rizik) v boji proti závislostem" (4 fotografie)
Konference "Obraz Karla IV. v moderní době" (32 fotografií)
Oficiální přijetí vedoucího Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře v České republice pana Chung-I WANGA 1. místopředsedou Senátu PČR panem Přemyslem SOBOTKOU. (3 fotografie)
Předseda Senátu PČR M. Štěch oficiálně přijímá bývalého ministra zahraničních věcí Francouzské republiky pana Huberta Védrina. (8 fotografií)
Konference věnovaná 100. výročí narození Francoise Mitterranda (18 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Návraty do Prahy" (16 fotografií)
Konference "Reforma podpory pracovního uplatnění OZP" (12 fotografií)
Koncert Dómského komorního sboru v rámci Kulturního léta v Senátu (14 fotografií)
Konference "Česká diaspora jako partner mateřského státu" (21 fotografií)
Konference "Česká diaspora jako partner mateřského státu" (12 fotografií)
Konference "T.G. Masaryk a 95. výročí tzv. Ruské pomocné akce" (6 fotografií)
Slavnostní zahájení výstavy "Česká a moravská krajina" (12 fotografií)
Oficiální přijetí vedoucího Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře v České republice pana Chung-I Wanga předsedou Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR Františkem Bublanem (3 fotografie)
Konference k 60. výročí maďarské revoluce a boje za svobodu v roce 1956 - země střední Evropy v době sovětského útlaku a jejich pokusy o demokratizaci (31 fotografií)
Předseda Senátu PČR M. Štěch spolu s členem Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR P. Bratským oficiálně přijímá místopředsedu Čínského lidového politického poradního shromáždění Čínské lidové republiky pana Wanga Jiaruie. (18 fotografií)
Vystoupení Městské hudby Františka Kmocha Kolín v rámci Kulturního léta v Senátu (14 fotografií)
Seminář k 5. ročníku festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením (12 fotografií)
Přijetí místopředsedy Výboru pro půdní hospodářství a životní prostředí Národní rady Slovenské republiky Mikuláše Krajkoviče předsedou Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova Miroslavem Nenutilem (7 fotografií)
Přijetí místopředsedy Výboru pro půdní hospodářství a životní prostředí Národní rady Slovenské republiky Mikuláše Krajkoviče místopředsedkyní Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Jitkou Seitlovou (11 fotografií)
Místopředseda Senátu PČR I. Bárek pořádá oběd pro místopředsedu Výboru pro půdní hospodářství a životní prostředí Národní rady Slovenské republiky pana Mikuláše Krajkoviče za účasti předsedy Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Hajdy, místopředsedy Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR K. Kratochvíleho a místopředsedy Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR J. Strnada. (6 fotografií)
Předseda Senátu PČR Milan Štěch převezme "Petici na podporu dostavby dálnice D6" (15 fotografií)
Oficiální přijetí vedoucího Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře v České republice pana Chung-I Wanga předsedou Výboru pro záležitosti Evropské unie Senátu PČR Václavem Hamplem. (6 fotografií)
1. místopředseda Senátu PČR P. Sobotka oficiálně přijímá spolu s místopředsedou Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR K. Kratochvílem a členy Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu PČR F. Bradáčem a L. Sulovským chargé d’affaires e.p. Íránské islámské republiky v České republice pana Aliho Akbara Jowkara. (3 fotografie)
Předseda Senátu PČR M. Štěch pořádá Slavnostní předání stříbrných pamětních medailí Senátu PČR u příležitosti Dne české státnosti. (41 fotografií)
10. ročník Mezinárodního krajanského festivalu (9 fotografií)
Přátelské setkání 1. místopředsedy Senátu P. Sobotky s mistry světa ve volejbalu z let 1956 a 1966 (9 fotografií)
Vystoupení Big Band Z. U. B. B., ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 v rámci Kulturního léta v Senátu. (15 fotografií)