Referent/referentka správy majetku a požární ochrany (Odbor technického zajištění)

Vloženo:25.07.2017
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Referent/referentka správy majetku a požární ochrany (Odbor technického zajištění)
Náplň:Zajišťování správy majetku Kanceláře Senátu, jeho nabývání, uchovávání, převádění, včetně prodeje nebo jiných forem dispozice; sestavování plánů majetkové správy podle propočtů, sumarizace výsledků inventur a jiných potřeb včetně rozborů a návrhů na opatření; zajišťování a organizace požárních a protipovodňových cvičení; požární prevence; správa povodňového skladu.
Požadavky:SŠ s maturitou; praxe v oboru vítána; schopnost práce pod tlakem; komunikační a organizační schopnosti; chuť učit se novým věcem; výrazné pracovní nasazení; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 8; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Září 2017 nebo dle dohody
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 16. srpna 2017 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení - NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.