Ředitel/ředitelka Odboru ekonomického

Vloženo:25.07.2017
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Ředitel/ředitelka Odboru ekonomického
Náplň:Řízení, organizace a odpovědnost za činnost Odboru ekonomického; zajišťování financování všech činností a materiálních podmínek nezbytných pro činnost Senátu Parlamentu ČR; odpovědnost za vypracování návrhu rozpočtu a závěrečného účtu kapitoly 303 – Senát Parlament ČR a iniciace jejich projednání v příslušných orgánech Senátu Parlamentu ČR a v Rozpočtovém výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.
Požadavky:VŠ magisterského stupně ekonomického směru; praxe ve vedoucí funkci min. 5 let; praxe ve státní správě na požadované/obdobné pozici výhodou; procesní myšlení, systematičnost, analytické dovednosti; komunikační a organizační schopnosti; výrazné pracovní nasazení; pečlivost a odolnost vůči stresu; pozitivní přístup k řešení problémů; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 12; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Září 2017 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 16. srpna 2017 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení - NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.