Finanční referent/referentka (Odbor ekonomický)

Vloženo:25.07.2017
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Finanční referent/referentka (Odbor ekonomický)
Náplň:Komplexní vedení agendy zahraničních pracovních cest (valutové vybavení na cestu, likvidace – vyúčtování cesty); vedení valutové pokladny – vystavování pokladních dokladů včetně zaúčtování na rozpočtové položky; platební styk s ČNB; spolupráce s ČS – VISA karty; statistické výkazy.
Požadavky:SŠ s maturitou; znalost práce na PC (MS Office); praxe ve státní správě na požadované/obdobné pozici výhodou; schopnost pracovat s finančními záznamy a účetními dokumenty; procesní myšlení, systematičnost, analytické dovednosti; schopnost aktivní komunikace v osobním styku; výrazné pracovní nasazení; pečlivost a odolnost vůči stresu; pozitivní přístup k řešení problémů; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 8; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Září 2017 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 16. srpna 2017 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení - NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.