Pomocný skladník/skladnice (Odbor gastronomických služeb)

Vloženo:18.08.2017
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Pomocný skladník/skladnice (Odbor gastronomických služeb)
Náplň:Jednoduché opakující se práce ve skladu potravin a v kuchyni s menší fyzickou námahou vykonávané podle podrobných pokynů nadřízeného; sběr a mytí nádobí, obsluha technických zařízení v kuchyni; samostatný příjem, skladování, ošetřování a výdej zboží a materiálu ve vnitropodnikových skladech podle pokynů odpovědného pracovníka, účast při soupisech zboží a inventarizacích.
Požadavky:ŘP sk. B a aktivní řidičská praxe výhodou; znalost práce na PC; praxe v oboru výhodou; výrazné pracovní nasazení; schopnost samostatného řešení zadaných úkolů; chuť učit se novým věcem; komunikační a organizační schopnosti; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 3; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Říjen 2017 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopií dokladu o dosaženém vzdělání zašlete do 22. září 2017 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení - NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.