Účetní (Odbor ekonomický)

Vloženo:07.09.2017
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Účetní (Odbor ekonomický)
Náplň:Samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví - závazky, pohledávky, majetek včetně zúčtovacích vztahů k odběratelům, dodavatelům a zaměstnancům; sledování a evidence pohybu finančních operací a stavu finančních prostředků na bankovních účtech, kontrola bankovních zůstatků; provádění platebního styku s bankou.
Požadavky:SŠ s maturitou; znalost práce na PC (MS Office); praxe ve státní správě na požadované/obdobné pozici výhodou; schopnost práce s finančními záznamy a účetními dokumenty; procesní myšlení, systematičnost, analytické dovednosti; schopnost aktivní komunikace v osobním styku; výrazné pracovní nasazení; pečlivost a odolnost vůči stresu; pozitivní přístup k řešení problémů; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 8; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Říjen 2017 nebo dle dohody.
Kontakt: Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 27. září 2017 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení - NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.