Vedoucí provozního oddělení (Odbor gastronomických služeb)

Vloženo:28.02.2018
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Vedoucí provozního oddělení (Odbor gastronomických služeb)
Náplň:Zajišťování obchodní agendy v oblasti zásobování Odboru gastronomických služeb a její koordinace s ostatními úseky.
Požadavky:VOŠ nebo SŠ s maturitou (s odpočtem 2 let ze ZP); praxe v gastro oboru min. 5 let; praxe o oblasti kontroly výhodou; AJ na komunikativní úrovni výhodou; vysoká úroveň společenského chování a vystupování; schopnost práce pod tlakem; komunikační a organizační schopnosti; chuť učit se novým věcem; výrazné pracovní nasazení; splnění podmínek dle zákona č. 451/1991 Sb.; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 9; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.
Nástup:Předpokládaný 1. dubna 2018 nebo dle dohody .
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 14. března 2018 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR - Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení - NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.