Popis volebního obvodu číslo 11

Sídlo: Domažlice

Senátor: Jan Látka

Adresa senátorské kanceláře:
Školní ulice 110,
Domažlice, 344 01
Kontakty:
Ing. Mgr. Marcela Mertinová (asistentka), Jaroslav Bauer (asistent)
Telefony:
+420 606 731 932, +420 606 733 802
latkaj@senat.cz, mertinova.marcela@seznam.cz

Termín příštích voleb: 2018

Galerie senátorů:

Ing. Petr Smutný
Ing. Petr Smutný
(1996 - 2000)
Ing. Petr Smutný
(2000 - 2006)
JUDr. Jiřina Rippelová
JUDr. Jiřina Rippelová
(2006 - 2012)
Jan Látka
Jan Látka
(2012 - 2018)

Popis dle zákona 247/1995 Sb:

celý okres Domažlice, část okresu Klatovy, ohraničená na severu obcemi Chudenice, Dolany, Klatovy, Předslav, Bolešiny, Myslovice, Obytce, Mochtín, Číhaň, Kolinec, Hrádek, Budětice, Rabí, Hejná

Části územního členění příslušné obvodu:

Typ správního celkuSprávní celekÚzemní celekObecOkresKrajVUSC
obecBabylonBabylonBabylonDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBěhařovBěhařovBěhařovKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBělá nad RadbuzouBělá nad RadbuzouBělá nad RadbuzouDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBěšinyBěšinyBěšinyKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBezděkovBezděkovBezděkovKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBlížejovBlížejovBlížejovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBolešinyBolešinyBolešinyKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBrnířovBrnířovBrnířovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBuděticeBuděticeBuděticeKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBukovecBukovecBukovecDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecBukovníkBukovníkBukovníkKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecČachrovČachrovČachrovKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecČečoviceČečoviceČečoviceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecČermnáČermnáČermnáDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecČerníkovČerníkovČerníkovKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecČernoviceČernoviceČernoviceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecČeská KubiceČeská KubiceČeská KubiceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecČíhaňČíhaňČíhaňKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecČímiceČímiceČímiceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDešeniceDešeniceDešeniceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDílyDílyDílyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDlažovDlažovDlažovKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDlouhá VesDlouhá VesDlouhá VesKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDobršínDobršínDobršínKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDolanyDolanyDolanyKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDomažliceDomažliceDomažliceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDomorazDomorazDomorazKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDrahotínDrahotínDrahotínDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDraženovDraženovDraženovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecDražoviceDražoviceDražoviceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecFrymburkFrymburkFrymburkKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHamryHamryHamryKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHartmaniceHartmaniceHartmaniceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHejnáHejnáHejnáKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHlavňoviceHlavňoviceHlavňoviceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHlohováHlohováHlohováDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHlohovčiceHlohovčiceHlohovčiceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHolýšovHolýšovHolýšovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHora Svatého VáclavaHora Svatého VáclavaHora Svatého VáclavaDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHorní KameniceHorní KameniceHorní KameniceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHorská KvildaHorská KvildaHorská KvildaKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHoršovský TýnHoršovský TýnHoršovský TýnDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHostouňHostouňHostouňDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHrádekHrádekHrádekKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHradištěHradištěHradištěDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecHvožďanyHvožďanyHvožďanyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecChlistovChlistovChlistovKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecChocomyšlChocomyšlChocomyšlDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecChodovChodovChodovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecChodská LhotaChodská LhotaChodská LhotaDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecChrastaviceChrastaviceChrastaviceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecChudeniceChudeniceChudeniceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecChudenínChudenínChudenínKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecJanovice nad ÚhlavouJanovice nad ÚhlavouJanovice nad ÚhlavouKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecJavorJavorJavorKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKaniceKaniceKaniceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKaničkyKaničkyKaničkyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKašperské HoryKašperské HoryKašperské HoryKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKdyněKdyněKdyněDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKejniceKejniceKejniceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKlatovyKlatovyKlatovyKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKlenčí pod ČerchovemKlenčí pod ČerchovemKlenčí pod ČerchovemDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKlenováKlenováKlenováKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKolinecKolinecKolinecKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKolovečKolovečKolovečDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKout na ŠumavěKout na ŠumavěKout na ŠumavěDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKřenovyKřenovyKřenovyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecKvíčoviceKvíčoviceKvíčoviceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecLibkovLibkovLibkovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecLomecLomecLomecKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecLoučimLoučimLoučimDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecLuženičkyLuženičkyLuženičkyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMeclovMeclovMeclovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMezholezy (dříve okres Domažlice)Mezholezy (dříve okres Domažlice)Mezholezy (dříve okres Domažlice)DomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMezholezy (dříve okres Horšovský Týn)Mezholezy (dříve okres Horšovský Týn)Mezholezy (dříve okres Horšovský Týn)DomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMilavčeMilavčeMilavčeDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMířkovMířkovMířkovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMnichovMnichovMnichovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMočeradyMočeradyMočeradyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecModravaModravaModravaKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMochtínMochtínMochtínKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMokrosukyMokrosukyMokrosukyKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMrákovMrákovMrákovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMutěnínMutěnínMutěnínDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecMysloviceMysloviceMysloviceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNemaniceNemaniceNemaniceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNěmčiceNěmčiceNěmčiceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNeuměřNeuměřNeuměřDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNevoliceNevoliceNevoliceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNezamysliceNezamysliceNezamysliceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNezdice na ŠumavěNezdice na ŠumavěNezdice na ŠumavěKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNová VesNová VesNová VesDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNový KramolínNový KramolínNový KramolínDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecNýrskoNýrskoNýrskoKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecObytceObytceObytceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecOstřeticeOstřeticeOstřeticeKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecOsvračínOsvračínOsvračínDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecOtovOtovOtovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPařezovPařezovPařezovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPasečnicePasečnicePasečniceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPecPecPecDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPelechyPelechyPelechyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPetrovice u SušicePetrovice u SušicePetrovice u SušiceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPoběžovicePoběžovicePoběžoviceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPocinovicePocinovicePocinoviceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPoděvousyPoděvousyPoděvousyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPodmoklyPodmoklyPodmoklyKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPoleňPoleňPoleňKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPostřekovPostřekovPostřekovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPrášilyPrášilyPrášilyKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPředslavPředslavPředslavKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecPuclicePuclicePucliceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecRabíRabíRabíKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecRejštejnRejštejnRejštejnKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecRybníkRybníkRybníkDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecSemněviceSemněviceSemněviceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecSoběšiceSoběšiceSoběšiceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecSpáňovSpáňovSpáňovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecSrbiceSrbiceSrbiceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecSrbySrbySrbyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecSrníSrníSrníKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecStaňkovStaňkovStaňkovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecStrašínStrašínStrašínKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecStrážStrážStrážDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecStrážovStrážovStrážovKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecSušiceSušiceSušiceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecŠtichovŠtichovŠtichovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecTlumačovTlumačovTlumačovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecTrhanovTrhanovTrhanovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecTýnecTýnecTýnecKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecÚbočÚbočÚbočDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecÚjezdÚjezdÚjezdDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecÚnějoviceÚnějoviceÚnějoviceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecÚsilovÚsilovÚsilovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecVelharticeVelharticeVelharticeKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecVelký MalahovVelký MalahovVelký MalahovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecVidiceVidiceVidiceDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecVlkanovVlkanovVlkanovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecVrhavečVrhavečVrhavečKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecVšekaryVšekaryVšekaryDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecVšepadlyVšepadlyVšepadlyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecVšerubyVšerubyVšerubyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecZahořanyZahořanyZahořanyDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecŽdánovŽdánovŽdánovDomažliceZápadočeskýPlzeňský kraj
obecŽelezná RudaŽelezná RudaŽelezná RudaKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecŽihobceŽihobceŽihobceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj
obecŽichoviceŽichoviceŽichoviceKlatovyZápadočeskýPlzeňský kraj