Popis volebního obvodu číslo 33

Sídlo: Děčín

Senátor: Ing. Zbyněk Linhart

Adresa senátorské kanceláře:
gen. Svobody 1905,
Varnsdorf, 407 47
úřední hodiny:
každé pondělí od 14:00 do 16:30
jinak dle přítomnosti a po dohodě
Kontakty:
RNDr. Ivana Preyová (asistent), Ing. Miroslav Jemelka (asistent), Radek Lekner (asistent), Bc. Radim Burkoň (asistent)
Telefony:
+420 602 465 607
mirek.jemelka@seznam.cz

Termín příštích voleb: 2020

Galerie senátorů:

Egon Lánský
Egon Lánský
(1996 - 2002)
Josef Zoser
Josef Zoser
(2002 - 2008)
Ing. Jaroslav Sykáček
Ing. Jaroslav Sykáček
(2008 - 2014)
Ing. Zbyněk Linhart
Ing. Zbyněk Linhart
(2014 - 2020)

Popis dle zákona 247/1995 Sb:

celý okres Děčín

Části územního členění příslušné obvodu:

Typ správního celkuSprávní celekÚzemní celekObecOkresKrajVUSC
obecArnolticeArnolticeArnolticeDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecBenešov nad PloučnicíBenešov nad PloučnicíBenešov nad PloučnicíDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecBynovecBynovecBynovecDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecČeská KameniceČeská KameniceČeská KameniceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecDěčínDěčínDěčínDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecDobkoviceDobkoviceDobkoviceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecDobrnáDobrnáDobrnáDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecDolní HabarticeDolní HabarticeDolní HabarticeDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecDolní PodlužíDolní PodlužíDolní PodlužíDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecDolní PoustevnaDolní PoustevnaDolní PoustevnaDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecDoubiceDoubiceDoubiceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecFrantiškov nad PloučnicíFrantiškov nad PloučnicíFrantiškov nad PloučnicíDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecHeřmanovHeřmanovHeřmanovDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecHorní HabarticeHorní HabarticeHorní HabarticeDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecHorní PodlužíHorní PodlužíHorní PodlužíDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecHřenskoHřenskoHřenskoDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecHuntířovHuntířovHuntířovDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecChřibskáChřibskáChřibskáDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecJanovJanovJanovDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecJanskáJanskáJanskáDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecJetřichoviceJetřichoviceJetřichoviceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecJílovéJílovéJílovéDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecJiřetín pod JedlovouJiřetín pod JedlovouJiřetín pod JedlovouDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecJiříkovJiříkovJiříkovDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecKámenKámenKámenDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecKrásná LípaKrásná LípaKrásná LípaDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecKunraticeKunraticeKunraticeDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecKytliceKytliceKytliceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecLabská StráňLabská StráňLabská StráňDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecLipováLipováLipováDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecLobendavaLobendavaLobendavaDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecLudvíkoviceLudvíkoviceLudvíkoviceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecMalá VeleňMalá VeleňMalá VeleňDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecMalšoviceMalšoviceMalšoviceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecMarkvarticeMarkvarticeMarkvarticeDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecMerbolticeMerbolticeMerbolticeDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecMikulášoviceMikulášoviceMikulášoviceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecRumburkRumburkRumburkDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecRůžováRůžováRůžováDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecRybništěRybništěRybništěDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecSrbská KameniceSrbská KameniceSrbská KameniceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecStaré KřečanyStaré KřečanyStaré KřečanyDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecStarý ŠachovStarý ŠachovStarý ŠachovDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecŠluknovŠluknovŠluknovDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecTěchloviceTěchloviceTěchloviceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecValkeřiceValkeřiceValkeřiceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecVarnsdorfVarnsdorfVarnsdorfDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecVelká BukovinaVelká BukovinaVelká BukovinaDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecVelký ŠenovVelký ŠenovVelký ŠenovDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecVerneřiceVerneřiceVerneřiceDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecVeseléVeseléVeseléDěčínSeveročeskýÚstecký kraj
obecVilémovVilémovVilémovDěčínSeveročeskýÚstecký kraj