Senát Parlamentu České republiky

Valdštejnské nám. 4, 118 01  Praha 1

Eva Davidová
Telefon
+420 257 072 342
Mobilní telefon
+420 732 142 954

Kolem dvou a půl tisíc lidí přišlo dnes do Valdštejnské zahrady na setkání s občany (10.09.2016)

V Senátu se konalo tradiční setkání s občany. Na vystoupení kapely Buty a zpěvačky Anny K. přišly asi dva a půl tisíce lidí.

Senátorka Ivana Cabrnochová, předseda Milan Štěch a jeho manželka Ivana

Senátorka Ivana Cabrnochová, předseda Milan Štěch a jeho manželka Ivana

Odpoledne ve Valdštejnské zahradě zahrála kapela Buty a zpěvačka Anna K. Předseda Senátu Milan Štěch pořádal tradiční setkání s občany, při kterém měli občané zároveň příležitost hovořit s některými senátorkami a senátory zejména z pražských volebních obvodů.

„Jsem moc rád, že jsme mohli veřejnost pozvat na dvě skvělé kapely, které vystoupily ve Valdštejnské zahradě. Občané mají při těchto příležitostech šanci hovořit se svými volenými zástupci v horní komoře Parlamentu. Viděl jsem, že si odpoledne ve Valdštejnské zahradě užili,“ řekl předseda Senátu M. Štěch, který se setkání zúčastnil i se svou manželkou. Setkání se zúčastnili také pražští senátoři Václav Hampl, Zuzana Baudyšová a Ivana Cabrnochová a senátorka Zdeňka Hamousová ze Žatce.

Senát si letos připomíná 20 let od svého vzniku a návštěvníci měli také možnost prohlédnout si historické prostory Valdštejnského paláce, kde je výstava o dvacetileté historii Senátu.

Eva Davidová, 10.09.2016

Odkaz na akce v kalendáři:

10.09.2016 14:00 TRADIČNÍ SETKÁNÍ S OBČANY pod záštitou předsedy Senátu