Referent/ka (Odbor vnějších vztahů a služeb)

Vloženo:20.06.2019
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Referent/ka (Odbor vnějších vztahů a služeb)
Náplň:Komunikace s veřejností a médii, informování občanů, participace na přípravě, prezentaci a realizaci akcí pro média a veřejnost včetně jejich moderování.
Požadavky:VOŠ nebo SŠ s maturitou (s odpočtem 2 let ze ZP); výborná znalost ČJ; AJ na komunikativní úrovni výhodou; komunikační a organizační schopnosti; praxe v médiích, PR nebo marketingu výhodou; zkušenosti se správou webových prezentací a sociálních sítí výhodou, zvládání stresových situací a časová flexibilita podmínkou; spolehlivost; samostatnost; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 9; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok).
Nástup:Srpen 2019 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 18. července 2019 do 9:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz (ve zprávě uveďte kód „REF OVS“), případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR- Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení „REF OVVS“ – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.