Referent/ka pro publicistickou činnost (Odbor vnějších vztahů a služeb)

Vloženo:01.10.2019
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Referent/ka pro publicistickou činnost (Odbor vnějších vztahů a služeb)
Náplň:Pořizování audiovizuálních záznamů a fotografií z akcí konaných v sídle Senátu, jejich úprava a zpracování; grafická úprava tiskovin; participace na správě webových prezentací a sociálních sítí Senátu; participace na přípravě, prezentaci a realizaci akcí pro veřejnost konaných v sídle Senátu.
Požadavky:VŠ Mgr. x VŠ Bc. (s odpočtem 2r ze ZP); zkušenosti s pořizováním, úpravou a zpracováním audiovizuálních záznamů a fotografií; zkušenosti s grafickými programy; zkušenosti se správou webových prezentací a nových médií výhodou; anglický jazyk výhodou; zvládání stresových situací a časová flexibilita podmínkou; spolehlivost; samostatnost; komunikační a organizační schopnosti; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 11; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s možností následného prodloužení).
Nástup:Listopad 2019 nebo dle dohody.
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 17. října 2019 do 12:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, vedoucí Samostatného oddělení personálního; ČR-Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.