Referent/ka správy majetku (Odbor technického zajištění)

Vloženo:08.01.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Referent/ka správy majetku (Odbor technického zajištění)
Náplň:Nákup, správa a evidence majetku; zajišťování provozu a správy protipovodňového skladu, skladu protipožárních prostředků a skladu náhradních dílů k technologiím a zařízením; komplexní organizace požárních a protipovodňových cvičení, včetně vedení příslušné agendy. Další úkoly v oblasti správy majetku a požární ochrany. Spolupráce při ovládání energetických systémů budov. Koordinace a příprava veřejných zakázek rekonstrukcí stavebních částí budov.
Požadavky:SŠ s maturitní zkouškou; výborná znalost práce na PC (word, excel); komunikační a organizační schopnosti; schopnost práce pod tlakem; zkušenosti v oblasti BOZP, PO; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 8; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s možností následného prodloužení).
Nástup:Únor 2021 nebo dle dohody
Kontakt:Mgr. Eva Vrublová
tel: 257 072 750
e-mail: vrublovae@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 25. ledna 2021 do 10:00 hod. na e-mailovou adresu vrublovae@senat.cz, případně na adresu: Mgr. Eva Vrublová, ředitelka Odboru personálního; ČR- Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.