Referent/ka veřejných zakázek (Odbor informačních technologií)

Vloženo:26.03.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Referent/ka veřejných zakázek (Odbor informačních technologií)
Náplň:Kompletní příprava dokumentace a smluv po stránce administrativní ve spolupráci s techniky IT a Odborem vnitřních věcí; tvorba podkladů a nabídek pro veřejné zakázky; úzká spolupráce s odbory Kanceláře Senátu; trvalé sledování a shromažďování informací o veřejných zakázkách; samostatná administrační činnost; komunikace s dodavateli vč. zpracování vzniklé agendy; výkon dalších činností dle pokynů ředitele odboru informačních technologií.
Požadavky:SŠ s maturitou; organizační schopnosti; komunikativnost a logické uvažování; znalost kancelářských nástrojů – MS Office (Word, Excel, Outlook); systematičnost; trestní bezúhonnost.
Nabízíme:Platová třída 8; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s možností následného prodloužení).
Nástup:Květen 2021 nebo dle dohody.
Kontakt:Radek Čermák
tel: 257 072 285
e-mail: cermakr@senat.cz
Poznámka:Strukturovaný životopis, motivační dopis společně s kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 21. května 2021 do 10:00 hod. na e-mailovou adresu cermakr@senat.cz, případně na adresu: Radek Čermák, Odbor personální; ČR- Kancelář Senátu; Valdštejnské nám. 17/4, 118 01 Praha 1. Obálku označte: Výběrové řízení – NEOTVÍRAT. Kancelář Senátu si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu.