Vedoucí Oddělení sítí a infrastruktury (Odbor informačních technologií)

Vloženo:02.06.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Vedoucí Oddělení sítí a infrastruktury (Odbor informačních technologií)
Náplň:- vedení týmu interních i externích spolupracovníků - komplexní správa síťové infrastruktury - správa síťových prvků bezpečnostního perimetru - správa WAN ,LAN a WiFi - monitoring síťového provozu - instalace, konfigurace a správa síťových prvků (switche, routery, AP, kabeláž) - správa serverovny - správa a tvorba provozní dokumentace - nastavovat zálohovací systémy a automatizační procesy
Požadavky:- správa NGFW (next-generation firewallů) - znalost Cisco (výhodou jsou certifikace) - VPN, WiFi kontrolerů, proxy, jmenné servery, Cisco ASA - M365 – hybrid - TCP/IP, SNMP, DHCP, DNS, OSPF, BGP, MPLS, netflow a další - monitorovací systémy (např. Nagios/Centreon apod.) - manažerské schopnosti
Nabízíme:- jmenovaná funkce - stanete se součástí prestižní instituce - prostor pro osobní i profesní růst - odpovídající platové ohodnocení - přátelské pracovní prostředí, inspirativní kulturu organizace a podíl na jejím budování - možnost budovat a rozvíjet tým spolupracovníků - 5 týdnů dovolené plus týden "zdravotního volna" - krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy
Nástup:asap
Kontakt:Anne-Marie Nedoma
tel: 257 072 750
e-mail: nedomaa@senat.cz
Poznámka:Písemné nabídky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zašlete prosím do 25. 6. 2021 na Odbor personální Kanceláře Senátu Parlamentu ČR, nedomaa@senat.cz. Ve své odpovědi uveďte také kontakty na dvě osoby, které může výběrová komise oslovit s žádostí o profesní reference.