Specialista sociálních sítí (Odbor komunikace a vnějších vztahů)

Vloženo:15.06.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Specialista sociálních sítí (Odbor komunikace a vnějších vztahů)
Náplň:• Celková odpovědnost za nová média, zejména sociální sítě • Vytváření strategie pro sociální sítě • Tvorbu jejich obsahu po textové i grafické stránce • Řízení diskusí a reakce na příspěvky • Práce s analytickými nástroji a reporting • Koordinaci aktivit na sociálních sítích s ostatními aktivitami odboru • Tvorba multimediálního obsahu – fotografie, natáčení videí • Sbírání podnětů a tvorba příslušného obsahu • Koordinaci s ostatními komunikačními kanály • Tvorba dalšího obsahu dle zadání • Participace na dalších úkolech oddělení komunikace dle zadání
Požadavky:• Prokazatelná zkušenost se správou sociálních sítí, tvorbou a řízením komunit, prací s analytickými nástroji • Výborná znalost českého i anglického pravopisu a schopnost vytvářet v obou jazycích krátké texty • Flexibilita a schopnost pracovat samostatně • Kreativita a zájem o trendy v digitálním světě • Pozitivní přístup, spolehlivost • Základy tvorby a editace videí • Odolnost vůči stresu, pečlivost
Nabízíme:• Stanete se součástí prestižní instituce • Prostor pro osobní i profesní růst • Odpovídající platové ohodnocení • Přátelské pracovní prostředí, inspirativní kultura organizace a podíl na jejím budování • Možnost rozvíjet tým spolupracovníků • 5 týdnů dovolené + týden "zdravotního volna" • Krásné pracovní prostředí v centru Prahy
Nástup:asap
Kontakt:Anne-Marie Nedoma
tel: 257 072 750
e-mail: nedomaa@senat.cz
Poznámka:Písemné nabídky spolu s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zašlete prosím e-mailem do 2. 7. 2021 na Odbor personální.