Vedoucí Oddělení komunikace

Vloženo:19.11.2021
Kdo:Kancelář Senátu
Místo:Praha
Pozice:Vedoucí Oddělení komunikace
Náplň:• podíl na tvorbě a implementaci komunikační strategie Senátu
• efektivní komunikace vně i dovnitř instituce
• brand management, správa a implementace design manuálu
• zodpovědnost za přípravu, vizuální podobu a výrobu tištěných i elektronických materiálů
• správa svěřené části webové prezentace a intranetu
• zodpovědnost za sociální sítě
• koordinace komunikačních kampaní a vyhodnocování výstupů
• vedení týmu
Požadavky:• VŠ vzdělání ideálně v oboru marketingu a komunikace
• praxe v oboru min. 5 let
• prokazatelná schopnost úspěšně implementovat komunikační strategii
• znalost využívání sociálních sítí
• prokazatelná zkušenost v oblasti interní komunikace
• výborné komunikační a organizační schopnosti a zkušenosti
• pečlivost, otevřenost, pozitivní myšlení, zkušenost s vedením týmu
• schopnost aktivního jednání a písemné komunikace v ČJ, AJ

Výhodou:
• zkušenost s prací ve veřejném sektoru
Nabízíme:• zázemí prestižní instituce
• inspirativní pracovní prostředí
• profesionální a přátelský tým
• prostor pro osobní i profesní růst
• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy
• krásné pracovní prostředí v centru Prahy
• pracovní úvazek 1,0
Nástup:dle dohody nebo ihned
Kontakt:Personální odbor
tel: 257 072 750
e-mail: kariera@senat.cz
Poznámka:Nabídky doložené motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zašlete prosím do 5. 12. 2021 prostřednictvím uvedeného kontaktu.
Součástí, resp. přílohou motivačního dopisu musí být návrh strategie externí komunikace zpracovaný s využitím veřejně dostupných zdrojů, a to v rozsahu max. 2 stran A4.