Senát Parlamentu České republiky

Valdštejnské nám. 4, 118 01  Praha 1

Sue Nguyen
Telefon
+420 257 072 342
Mobilní telefon
+420 723 681 975

Regionální výjezd předsedy Senátu Kubery - navštíví Tábor, Písek a Mladou Vožici (26.04.2019)

Po návštěvě Jablonecka a Liberecka, Poděbrad a Ostravy zamíří předseda Senátu Jaroslav Kubera na svůj čtvrtý regionální výjezd na Táborsko. V úterý 30. dubna věnuje celý den návštěvě Mladé Vožice, Tábora a Písku.

Senátor Jaroslav Větrovský uprostřed snímku

Senátor Jaroslav Větrovský uprostřed snímku

Předseda Senátu po úspěšných cestách do volebních obvodů jednotlivých senátorů přijal pozvání svého kolegy Jaroslava Větrovského, který je také starostou Mladé Vožice. Po jednání na radnici zamíří oba senátoři společně do továrny KOH-I-NOOR Mladá Vožice, která se zabývá výrobou aerosolových ventilů a příslušenství. Následně se přesunou do Tábora, kde se uskuteční beseda se studenty Obchodní akademie a Vyšší odborné školy ekonomické. Po obědě ve školní jídelně odjedou do Písku, kde navštíví Zemský hřebčinec. Na jeho návštěvu pozval Jaroslava Kuberu jeho senátní kolega Karel Kratochvíle.

"Cesty do regionů České republiky jsou pro mě obrovskou radostí a inspirací. Vidím, s jakým nadšením vedou starostové svoje obce, jak ředitelé podniků, škol nebo nemocnic prosazují své ideje a přes všechny byrokratické těžkosti pracují s maximálním nasazením. Těší mě také pozice senátorů, kteří jsou ve svých regionech respektovanými osobnostmi a snaží se pomáhat s řešením místních problémů," uvádí předseda Senátu Kubera, který bude s výjezdy do regionů pokračovat i v letních měsících.

Eva Davidová, 26.04.2019

Odkaz na akce v kalendáři:

30.04.2019 00:00 Předseda Senátu PČR J. Kubera navštíví Mladou Vožici, Tábor a Písek.